Ky titull i Milanit i ka shijuar të gjithë lojtarëve për mënyrën sesi erdhi, por për dikë është special. Bëhet fjalë për Zlatan Ibrahimovic, i cili gjithmonë ka qenë i veçantë dhe sot, assesi, në këtë ditë kaq të madhe, nuk mund të bënte ndryshme.

Kur i erdhi radha për të marrë medaljen e kampionit, suedezi u shfaq me një shishe shampanjë në dorë dhe me puro. Kështu ka zgjedhur ai…

 

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: