SKRAPAR

Policia ka publikuar video nga momentet e arrestimit të autorit të vrasjes afër Poliçanit, Hamza Çelës i cili vrau komshiun e tij në fshatin Jaupas të Skraparit, Ramadan Çelën.

I veshur me kostum sportiv, Hamza Çela hyri në banesën e komshiut të tij të moshuar dhe e vrau duke e qëlluar me thikë teksa u arrestua më pas në dalje të fshatit.

(BalkanWeb)

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb