Mjeku Arjan Harxhi i është drejtuar me një mesazh apo apel qytetarëve për të rishikuar pozicionin e tyre në parandalimin e përhapjes së koronavirusit.

Harxhi thotë se çdokush ka përgjegjësitë e veta dhe duhet të rishikojnë pozicionin e tyre në luftën ndaj kësaj pandemie.

 

STATUSI NGA MINISTRJA OGERTA MANASTIRLIU

“Gjithësecili ka përgjegjësi e veta, përsa i përket kujdesit dhe parandalimit të #COVID19. Edhe sjellja individuale është shumë e rëndësishme – Ju lutem dëgjoni apelin e prof. Arjan Harxhit nga spitali infektiv.

Me kujdes çdo ditë, e mundim ?#COVID19?

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb