Recete nga znj Eneida
Përbërësit

200 gr ullinj
5-6 domate të thara
2 thelpinj hudhra
Majdanoz
Mente
3 lugë vaj ulliri
1 limon
1 dorë arra
200 gr salcë kosi
Kripë
Piper i zi

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: