SHBA

Artistet e famshme botërore, Miley Cyrus dhe Dua Lipa, mbrëmje e djeshme kanë publikuar projektin e ri muzikor. “Prisoner” mban titullin kënga e tyre e re, të cilën e kanë kompletuar mjaft mirë edhe me videklip.

Ashtu siç paralajmëruan, ky është projekti i parë i tyre i përbashkët nga albumi i ri i Cyrus “Plastic Hearts”. Të dy këngëtaret vijnë me një shfaqje të veçantë dhe marrin vëmendje me vokalin e tyre.

Albumi i ri i Miley Cyrus “Plastic Hearts” pritet të publikohet i plotë më 27 nëntor.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: