Modelja e njohur Kaz Crossley është vendosur në qendër të kritikave së fundmi. Ajo është filmuar duke thithur një substancë të bardhë të dyshuar kokainë.

Mediat e huaja kanë publikuar pamjet ku shihet 26-vjeçarja duke thithur kokainën. Videoja pretendohet se është filmuar në Dubai në muajin nëntor të vitit të kaluar, por është bërë e ditur vetëm së fundmi.

Dubai ka zero tolerancë për veprat penale të lidhura me drogën. Dënimet për posedim droge, qoftë edhe sasi e vogël dënohet rëndë deri me 20 vite burg.

VIDEON E GJENI KËTU

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: