THUMANË

Momente prekëse në Thumanë. Babai i katër vjeçares, Ariela Lala e cila humbi jetën bashkë me gjyshen Selvie Lala poshtë rrënojave të pallatit në Thumanë është kthyer sot nga Greqia, ndërsa ka shpërthyer në lot kur është afruar pranë rrënojave të pallatit.Momente të vështira këto për një prind, i cili duhet të pajtohet kundrejt vullnetit me fatin e trishtë të humbjes së të dashurve të zemrës. Deri në këto momente janë konfirmuar zyrtarisht 40 persona të vdekur dhe mbi 600 të tjerë të plagosur.


(n.m/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: