Prezantuesja e sportit në RTSH, Hygerta Sako kaloi një moment jo shumë të këndshëm, gjatë emisionit të saj. Sako, teksa ishte në transmetim të drejtpërdrejtë u përpoq të ulej në karrige, por  rënia disa centimetra më poshtë e kësaj të fundit e trembi disi bukuroshen e ekranit.

Gjithsesi, ajo preferoi ta kalonte me të qeshura dhe më pas e shpërndau videon edhe në rrjetet sociale, ku shkruan: “Karrige mistrece, ka qejf te luaje ne transmetim”.

Hygerta Sako është një nga gazetaret e sportit më me eksperiencë që vendi jonë ka.

 

 

 

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Hygerta Sako (@hygerta_sako)

 

(BalkanWeb)

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb