Tërmeti i fuqishëm i rënë mesditën e kësaj të premtje në detin Egje, me magnitudë 6.9 të shkallës rihter, ka shkaktuar shembjen e një pallati dhe dëmtimin e shumë banesave të tjerave në Turqi.

Në video shihet momenti kur një pallat disakatësh shkatërrohet brenda pak sekondash, duke u bërë shkrumb e hi i gjithi. Ndërsa një tjetër pallat disakatësh është çarë i thiti dhe është gati të shembet.

<

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: