Moti i keq me shi dhe erë të fortë që ka përfshirë rajonin e Lezhës që prej mbrëmjes së të premtes ka bllokuar punën në portin e Shëngjinit.

Prej mëngjesit të ditës së sotme, asnjë nga mjetet e lundrimit nuk kanë dalë në det, ndërsa ende nuk ka një urdhër nga autoritet që ndalon lundrimin.

Për më tepër shihni pamjet e siguruara për BalkanWeb nga gazetari Elidon Ndreka.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: