Një vjedhje ka ndodhur në një butik të Vlorës, në mes të ditës.

Në videon që gazetari Enrik Mehmeti sjell në redaksinë e “BalkanWeb” shihen dy vajza, të cilat futen në butik dhe vjedhin rroba.

Pamjet tregojnë qartë momentin kur njëra nga vajzat hap çantën dhe fut brenda rroba, ndërsa ndihmohet dhe nga vajza tjetër, që e shoqëron.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: