Për Ronaldinho nuk ka rëndësi nëse fusha është me barë apo me rërë, braziliani gjithmonë , në çdo moment, nuk e kursen spektaklin.

37-vjeçari ka shpërndarë një video në rrjetet sociale në Brazil ku shfaqet duke luajtur volejboll me këmbë me disa miq të tij. Ronaldinho është i mahnitshëm pavarësisht moshës, por nga videot duket se edhe miqtë e tij nuk ngelen mbrapa në këtë sport.

Ronaldinho shkruan: “Sot volejboll me këmbë. Të gjithë duke bërë mirë, pa marrë parasysh moshën.


(e.k/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: