Në historinë e futbollit ka ndodhur rallë që djemë e futbollistëve të famshëm të kenë të njëjtën karrierë si baballarët e tyre. Shumë e kanë provuar, por pak ia kanë dalë. Por në një të ardhme të afërt gjithçka mund të ndryshojë.

Kjo konfirmohet nga Enzo, djali i madh i futbollistit të Real Madrid, Marcelo. Si I ati edhe ai luan me ngjyrat “los blancos”, ndërsa në ndeshjen e fundit I ka mahnitur të gjithë, madje edhe babain e tij që me krenari ka postuar videon në rrjetet e tij sociale. Enzo shënoi tre gola, por i pari është me të vërtetë spektakolar.
(balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: