Gazetari Enrik Mehmeti sjell në redaksinë e “BalkanWeb” pamje nga të shtënat me armë zjarri në Radhimë.

Siç shihet nga pamjet, ngjarja ka ndodhur në mes të plazhit dhe në mes të ditës, ndërsa policia dhe FNSH kanë rrethuar zonën.

Nuk dihen ende motivet e ngjarjes së rëndë, që krijoi panik te pushuesit.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: