Parrukja dhe syzet e zeza nuk kanë mjaftuar që të kalonte pa rënë në sy Miley Cyrus dhe aktori Jimmy Fallon.

Të dy kanë improvizuar një spektakël muzikor në stacionin e 50-të të metrosë së New York-ut.

Të gjithë kalimtarët janë emocionuar teksa kanë dëgjuar mes këngëve të tjera, ‘Jolene’ të Dolly Parton.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb