Pas Këlcyrës, presidenti Ilir Meta është ndalur sot në Kolonjë, ndërsa ka bërë ngjitje në malin e Shelegurit. Ka qenë pikërisht kreu i shtetit, që ka ndarë me ndjekësit në ‘Facebook’ një video nga aventura e tij.

Meta ndodhet në piramidën 17 të kufirit të Republikës së Shqipërisë, që e ndan atë me Greqinë.

“Përshëndetje nga piramida 17 e republikës së Shqipërisë. Po pa arratisje”, thotë Meta në videon që ka postuar.


(ed.me/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb