Një gol i “çmenduar” vjen këtë javë nga Meksika, në sfidën Chivas-Varacruz. Në minutën e 93-të kur ndeshja ishte në shifrat 2-1, mendoi portieri vendos për të sigluar fitoren me një gol fantastik nga porta në portë.

Tono Rodriguez përfitoi nga dalja e portierit mik dhe me një shkelmim të fuqishëm dërgoi topin në rrjetë duke realizuar golin e tretë për Chivas, një gol shumë i rrallë që u festa gjatë nga tifozët e pranishëm.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb