La Casa de Papel rikthehet në 3 dhjetor me volumin 2 të sezonit 5. Nga traileri i publikuar duket se profesor “Salva” është zhdukur pa lënë gjurmë duke lënë vetëm grupin brenda bankës.

Këta të fundit janë ç’tensionuar në qëllimin e tyre për të nxjerrë arin. Menjëherë kanë nisur konfliktet mes grupit teksa idetë e tyre për planin janë të ndryshme.

Kujtojmë se volumi 1 u mbyll me vdekjen e një prej aktoreve më kryesore, Tokyo.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by La Casa de Papel (@lacasadepapel)


(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb