TIRANA

Një moment i pakëndshëm ka ndodhur tek spitali i Traumës në Tiranë teksa një ambulancë që transporton pacientë nuk po ndizej.

BalkanWeb siguron një video amatore teksa ambulanca nuk po ndizej prej problemeve teknike dhe dy punonjës e shtynin për ta ndezur.

Në një kohë kur vendi ka nevojë më shumë se kurrë për pajisje mjekësore, infrastrukturë e logjistikë, në një spital të rëndësishëm të Tiranës ambulanca hap probleme dhe duhet të shtyhet për të rifunksionuar.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb