Prej ditësh vendi është përfshirë nga temperatura të ulëta.

Në disa zona ka pasur bllokim të rrugëve për shkak të intensitetit të lartë të reshjeve të borës.

Ndërkohë edhe Moglica ka pasur problematika sa i përket rrugëve. Siç duket edhe nga video, ngrica dhe bora ka përfshirëve rrugët duke e vështirësuar edhe qarkullimin e automjeteve.

Po ashtu edhe rënia e disa gurëve të vegjël është bërë problem në këtë zonë, sidomos gjatë natës , ku lëvizja me makina bëhet edhe më e rrezikshme.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: