SHBA-Videoja e këtij eventi meteorologjik është xhiruar disa ditë më parë në plazhin e Natyral Bridges në Santa Cruz, Californi.

Fenomeni spektakolar ka ndodhur në Santa Cruz, ku një e re e madhe ka errësuar qiellin në pak minuta.

Formacioni i veçantë (është në formë cilindrike, i njëjtë me një tub), i përket kategorisë ‘arcus cloud’. Retë, ashtu sic erdhën u larguan pas disa minutash.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: