Ceremonia e kurorëzimit të dashurisë midis Shkëlzen Berishës dhe Armina Mevlanit po mban të mbërthyer rrjetin gjatë mbrëmjes së sotme, teksa fragmente videosh dhe fotosh tregojnë një organizim madhështor.

E teksa pamjet e vallëzimit të parë të çiftit të ri u bënë publike, vetë blogerja është kujdesur që të publikojë në Instagram, klipin e hyrjes së saj dhe Shkëlzenit në cermoni.

Kujtojmë se dasma e sotme është një kurorëzim i një lidhje dashurie mes të dyve që zgjat prej 10 vitesh tashmë.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Armina Mevlani (@armina_mevlani)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb