Kërcënimi i trajnerëve në Shkodër duket se është kthyer në modë. Pas incidentit me trajnerin Ernest Gjoka ku një person tentoi ta therte me thikë, këtë herë është trajneri i i Vllaznisë B, Ervis Kraja, ai i cili është vënë në shënjestër.

Me anë të një postimi në rrjetet sociale Kaja tregon për kërcënimin e ndodhur, ndërsa shkruan me ironi: “Mirë që të paktën po më bëjnë të blej goma të reja.”

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb