Pedro Rodriguez ishte autor i një goli me të vërtetë spektakolar. Sulmuesi spanjoll i Chelsea bëri një gjest të rallë teknik në miqësoren që Blutë e Londrës fituan me rezultatin 5-3 kundër Salzburg.

Pedro gjeti rrugën e rrjetës me një goditje me takë, duke shënuar golin e katërt për skuadrën e drejtuar nga Frank Lampard. Veprimi i sulmuesit po bën xhiron e botës dhe padiskutim mund të cilësohet si më I bukuri i kësaj vere.
(balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: