‘Me këtë emocion nuk qëndroj dot në shtëpi’. Olta është përlotur teksa bisedonte me Qetsorin dhe kujtonte të birin.

Ajo ndër të tjera ka thënë se nuk donte që banorët e tjerë ta shihnin teksa ajo qante.

Qetsori është munduar ta qetësojë duke i thënë që është normale që ajo preket teksa kujton djalin e saj, të cilin u bë më shumë se 70 ditë që s’e ka parë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: