TIRANË

Ministrja e Arsimit Besa Shahini ka publikuar mënyrën se si do të funksionojnë rregullat e reja për kujdesin shëndetësor të vendosura për shkak të pandemisë së koronavirusit teksa 4 ditë na ndajnë nga nisja e vitit të ri shkollor. Shahini shkruan se zbatimi me përpikëri i rregullave dhe ndjekja e çdo protokolli për kujdesin shëndetësor, është mënyra më e mirë për të mbrojtur shëndetin e gjithsecilit. Video?

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: