TIRANË

Në një kohë kur qytetarët nuk duhet të dalin nga shtëpia dhe madje edhe në rast të kundërt duhet të mbajnë distancën e paracaktuar para hyrjes tek Spitali Onkologjik i QSUT pacientët mbajnë radhën.

Disa paciente janë parë ditën e sotme të mblidheshin para hyrjës së Spitalit Onkologjik, në shi në pritje  tëvizitave dhe sherbimeve ne kete klinike

Holli i Onkologjikut është zbarzur si masë për të parandaluar grumbullimet si masë parandaluese për koronavirusin. Rradhët janë ndikuar edhe nga fakti se administrata ka qene pushim ditën e henë dhe sot janë bashkuar dy grupe pacientësh te ditësh së hene e te marte.

 (BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb