KURBIN

BalkanWeb siguron pamje të nga aksidenti me dy të vdekur në Milot-Mamurras. Nga video duket se automjeti ‘’Toyota’’ ka dalë nga rruga dhe ka çarë bordurën.

Më pas automjeti ka rënë në kanalin afër rrugës ku kanë gjetur vdekjen dy personat me banim në Durrës e Tiranë.

Po ashtu Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po heton për shkaqet.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb