PATOS

Gazetari Ervis Kuçi siguron për BalkanËeb pamje nga vendngjarja e plagosjes në Patos.

Siç duket plagosja e Klajdi Sulos ka ndodhur pikërisht tek fusha e sportit përderisa dhe ajo është rrethuar tashmë si skenë krimi.

31- vjeçari është në spitalin e Fierit nën kujdesin e mjekëve teksa Policia po punon për identifikimin dhe kapjen e autorëve.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb