SHKODRA

BalkanWeb siguron video nga vendi i ngjarjes së aksidentit në Hot të Ri në Shkodër. Automjeti tip ‘Benz’ i cili përplasi për vdekje motoristin ka dalë nga rruga dhe është përplasur me portën e një banese ngjitur me rrugën.

Ndërkohë dallohet se rruga nuk ka ndriçim si dhe është përfshirë nga moti i keq me shi.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb