GOLEM

BalkanWeb siguron pamje nga aksidenti tragjik në Golem dhe pasojat e tij. Nga video duket se motori ka qenë pas furgonit dhe e ka goditur këtë të fundit në pjesën e pasme.

Afër dy mjeteve ndodhet trupi i mbuluar i motoristit Ardian Gjepali, që transportohet me barrelë nga rruga në ambulancë. 52-vjeçari mbeti i vdekur në vend pas përplasjes teksa me vete në motor kishte një pasagjere që shpëtoi.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb