KRUJË

Një incident i ndodhur mbrëmjen e sotme në Krujë ka shkaktuar jo pak panik tek qytetarët por edhe vizitorët. Një makinë tip “Volkswagen Pasat” ka marrë flakë sapo ka dalë nga një servis në rrugën e kalasë së Krujës.

Sipas dëshmitarëve, mjeti në pronësi të shtetasit me iniciale B.T. ka marrë flakë sapo ka dalë nga servisi dhe mendohet se ka pësuar një defekt në sistemin elektrik. Fatmirësisht nuk ka pasur persona të lënduar.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb