TIRANE

Nëse acaroheni me partnerin kur ai fle në divan teksa jeni duke parë një film bashkë, atëherë shikoni çfarë bën Big Basta, kur shkon në kinema me Vesën dhe djalin e tyre Liam dhe nuk do mërziteni më.

Mesa duket familja e ka parashikuar fundjavën për ta shijuar në praninë e njëri-tjetrit duke parë një film, por Vesa ka zbuluar se bashkëshorti i saj ka fjetur gjumë.

“Mezi e pritëm fundjavën për të shkuar në kinema… të flemë”, ka shkruar këngëtarja krahas videos ku duket qartë që vetëm Liam dhe ajo po e shijon atë që po shfaqet. Vesa e ka marrë me shumë sportivitet këtë situatë dhe nuk ka nguruar ta shpërndajë tek fansat.

Ndodh edhe kështu, ndaj mos u qani me dremitjet e partnerit në divan apo krevat. Ah dhe mos harroni, merreni me të qeshur që të shmangni ndonjë sherr.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: