TIRANË

Sekretari organizativ i PD Sahit Dollapi është shfaqur për herë të parë pas incidentit të rëndë të ndodhur në protestën e 11 majit ku u dhunua nga policia dhe pësoi disa dëmtime të rënda trupore.

Me kapele në kokë dhe mjekër, Dollapi ka kaluar para rreshtit të parë të policëve që ndodhen tek Kryeministria në protestën e sotme të opozitës. Më herët ai u pa në krahë të kreut të PD-së Lulzim Basha teksa iu bashkohej protestuesve.

BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb