Roberti dhe Laureta qëkur bën publike historinë e tyre të dashurisë nuk i ndalojnë fotot nën shoqërinë e njëri-tjetrit. Çifti ka publikuar pamje nga pushimet e tyre egzotike në Meksikë. Por kur flasim për njëpersonazh si Roberti, duhet të presim më shumë se poza normale, dhe në fakt kështu ka ndodhur.

Këngëtari ka publikuar në rrjetet sociale një video, ku shfaqet duke prekur të pasmet e partneres së tij. Ashtu si shihet, Laureta qëndron e shkrirë, teksa ekspozon tatuazhin që ka tek pjesa e kofshës. Por kaq ka mjaftuar që Roberti ti përkedhel kofshën, por edhe të pasmet. Romanca e tyre duket aq pasionante, sa që mund t’ja lejojnë vetes edhe të tilla video ‘erotike’./Panorama Plus

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: