Pasi mbajti një takim me përfaqësues të PD-së së Fierit, mbështetës të tij, kryedemokrati Lulzim Basha ka preferuar që të ecë në këmbë përgjatë qytetit, ku ka përshëndetur qytetarët.

Në pamjet e siguruara nga gazetari Ervis Kuçi për BalkanWeb shihet se si Basha ka ecur nga teatri Bylisi, atje ku mbajti edhe takimin me demokratët, në këmbë përgjatë qendrës së qytetit.

  • foto galeri
  • foto galeri

 

Më pas ai është ulur në një nga lokalet në qendër të qytetit.

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: