Me tensione është shoqëruar sot shembja e disa banesave në lagjen ‘5 Maji’ në kryeqytet. Në një video të siguruar nga ‘News24’ shihet se si një banor i kësaj zone futet në furgonin e policisë, dhe shoqërohet për në komisariat.

Por gjatë debatit me efektivët, një prej këtyre të fundit e ka humbur durimin, ndërsa ofendon rëndë banorin, duke i thënë; ‘pederast’.

Qytetari: Mos gjuaj, ku je këtu?
Polici: Rrini urtë aty, nuk po të gjuan njeri, pederast. (I kërkon kolegut të tij) Lëri aty derisa të qetësohen, kur të qetësohet e çojmë tek vendi.
Qytetari: Kujtoni jeni dikushi
Një efektiv tjetër: Do rrini rehat aty, o burrë i dheut. Po lëre o vëlla tani
Ndërkohë, në sfond dëgjohet vajza e një prej qytetarëve që përpiqet të komunikojë me të atin dhe thotë: “O babi! Qetësohu o babi”.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: