VLORË

Një pemë ka rënë sot mbi një makinë në Pyllin e Sodës në Vlorë. Nga të dhënat e para mësohet se shoferi ka shpëtuar për mrekulli, ndërsa mjeti është dëmtuar pjesërisht.


Policia dhe forcat zjarrfikëse kanë shkuar menjëherë në vendin e ngjarjes. Puna vijon për të larguar pemën, e cila ka bllokuar qarkullimin në qytetin bregdetar.

(n.m/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb