Përfshihet nga flakët një banesë në qytetin e Lezhës, por fatmirësisht pa dëme në njerëz.

Zjarri u shfaq në katin e 8-të të një pallati në rrugën Shtraus siç raporton për BalkanËeb gazetari Elidon Ndreka, ndërsa menjëherë ka mbërritur zjarrfikësja e cila ka bërë të mundur shuarjen e flakëve.

Në banesë ndodhej një zonjë e cila u dërgua në spitalin rajonal të Lezhës pa rrezik për jetën.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: