Kanë mjaftuar vetëm pak minuta shi që disa lagje në Lezhë të mbulohen nga uji.

Në lagjen Beslidhja, automjetet e parkuara duket sikur pluskojnë, dhe mënyra e vetme që qytetarët mund të shkojnë tek ato, është nëpërmjet ujit.

Teksa sjell pamjet në redaksinë e “BalkanWeb”, gazetari Elidon Ndreka raporton se e gjithë kjo problematikë vjen si pasojë e mos pastrimeve të kanaleve kulluese në qytetin e Lezhës.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: