Sulmuesi i Koresë së Jugut, Son nuk mbajti dot lotët pas humbjes në ndeshje ne xhiros së dytë të grupeve në Botërorin e Katar. Kjo disfatë bën që koreanët të kenë mision të vështirë kualifikimin, pasi kanë vetëm 1 pikë dhe janë në vendin e fundit.

Edhe pse në një gjendje jo shumë të mirë emocionale lojtari i Tottenham, trajneri i Ganës, Otto Addo ndihej aq i lumtur sa kërkoi të bënte foto me të.Gana realizoi golat me Kudus (X3) dhe Salisu, ndërsa rivalët e tyre “tundën rrjetën” me Cho.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: