Marash Kumbulla dhe ekipi i Romës festuan sonte fitimin e trofeut të Conference League. Teksa, pas ndeshjes, mbrojtësi shqiptar ka valëvitur flamurin kuqezi, në Air Albania.

 

Tyu
Tyu

Kumbulla nuk luajti aspak sot, por ka dhënë një kontribut të çmuar për arritjen deri në finale. Roma u rikthye kështu te suksesi, pas disa vitesh mungesë. Takimi ndaj Feyenoord u mbyll 1-0, me gol të Zaniolo.

 

 

 

 

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb