TIRANA

BalkanWeb siguron pamjet e para nga vendngjarja e plagosjes në Tiranë. Të shtënat kanë ardhur nga një lokal në rrugën ”Todi Shkurti” tek pallati ”Grand” në njësinë nr.2.

Dyshohet se nga të shtënat ka pasur të plagosur.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb