Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në urbanin e linjës Kombinat-Kinostudio, ku një pasagjer dhunoi shoferin e mjetit.

plas sherri ne urban on Vidnews.

Dyshohet se sherri ka filluar pasi një vajze i është vjedhur portofoli në urban. Pasi i kishte pikasur se i mungonte portofoli, vajza ka njoftuar faturonin dhe shoferin për ngjarjen, por sipas pasagjerëve, shoferi mbylli menjëherë derën e urbanit.

Ka qenë ky veprim që ka shkaktuar irritimin e një prej pasagjerëve, i cili filloi të godiste shoferin./panorama

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: