TIRANA

Policia ka shoqëruar menjëherë disa persona pas konfliktit apo përleshjes fizike tek shkolla ‘’1 Maji’’ në Tiranë.

Nga pamjet e siguruara nga BalkanWeb, janë disa makina policie përpara shkollës, dhe ka disa të shoqëruar.

Brenda shkollës, teksa numërimi vijon mësohet se sherri nisi mes dy vëzhguesve, por më pas ndërhynë edhe persona të tjerë.

Ndërkohë gjatë shoqërimeve dallohet se ka tension ku njëri thotë ”Po mos i gjuaj, nuk ke të drejtë”. Nga ana tjetër dhunë ka pasur edhe jashtë KZAZ, teksa janë shoqëruar 9 persona në total

Vëzhguesi i dhunuar ka dorëzuar kallëzimin penal në Polici.


(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb