Finalja e 25 majit të Conference League në Air Albania mes Romës dhe Feynoord do të jetë e veçantë për lojtarin e italianëve, Marash Kumbulla. Kumbulla ka bërë një postim në rrjetet sociale, me futbollistin shqiptar që u bën thirrje të gjithëve që të mbështesin Romën.

 

“Po kthehem në shtëpi, na përkrahni në Air Albania në Tiranë dhe Forca Roma” – Shkruajti ai. Mbrojtësit pritet t’i besohet një vend titullari të mërkurën.

 

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb