PRRENJAS

Policia e Shtetit ka marrë nën mbrojtje pak çaste më parë disa KZAZ në Prrenjas dhe në Cërrik.


Gazetari i “BalkanWeb”, Fatmir Popja raporton se është shtuar numri i efektivëve, të cilët do të ruajnë materialet zgjedhore që ndodhen brenda shkollës së mesme “Halit Berzeshta”.Tensioni dhe konfrontime fizike janë shënuar gjatë ditës së sotme edhe në disa qytete të Shqipërisë, ndërsa nuk kanë munguar arrestimet e personave, të  cilët dyshohen si autorë të dhunës.

  • foto galeri
  • foto galeri

(n.m/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: