Një skandal seksual ka shpërthyer së fundmi në Paraguaj aty ku presidentit të një klubi i janë publikuar foto intime në shtrat me një nga futbollistët. Bëhet fjalë për Antonio Gonzales, numrin 1 të Club Rubio Nu de Luque, i cili shihet në shtrat me futbollistin e ekipit të tij, Gabrile Cabellero.
romance-presidente-jugador-paraguay-rubio-nu-luque-video-foto_MILIMA20180207_0216_8
Në intervistë për mediat vendase, presidenti i klubit ka deklaruar se foto është publikuar nga futbollisti, i cili sipas tij ka kërkuar të largohet. Gonzales ka refuzuar kërkesën dhe Cabellero ka zgjedhur këtë mënyrë për t’u hakmarrë. Për “laaficion” presidenti është shprehur se meshkujt janë shumë më xheloz se femrat.

(e.k/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: