Një nga prurjet e reja në Kombëtare për miqësoret e marsit, atë ndaj Spanjës dhe ndaj Gjeorgjisë, Kristjan Asllani, i është bashkuar grupit kuqezi në stërvitje. Mesfushori që luan me Empolin ka përshëndetur të gjithë tifozët shqiptarë:

“Jam Kristjan Asllani, jam shumë i lumtur që i jam bashkuar Kombëtares, do të jap maksimumin tim dhe një përqafim për të gjithë tifozët shqiptarë!”

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb