Një predhë është gjetur ditën e sotme (e dielë) në ujërat e Karaburunit.

Predha e paplasur është gjetur nga pushuesit të cilët kanë qenë duke u larë.

Ndërkohë nuk është hera e parë që gjenden predha të tilla, pasi më herët janë zbuluar të tilla në këto ujera.

 

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb